APIE NUTRILESS

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VIRŠIJUS 30 EURŲ SUMĄ
PRISTATYMAS KURJERIU PER 2-3 DARBO DIENAS
SAUGUS ATSISKAITYMAS SU PAYSERA

Svajojate apie dailesnes kūno linijas nežalojant organizmo? Patikėkite, dabar tai įmanoma!

NUTRILESS – patikimas ir efektyvus metodas svoriui mažinti bei kontroliuoti.

nutriless3_03
„Nutriless“ yra sumažinto kaloringumo pakaitinis maistas pakeičiantis visus ar kelis įprastus valgymus per dieną. Jis padeda formuoti mitybos režimą, koreguoti maisto raciono bei suvartojamų kalorijų kiekį. „Nutriless“ pakaitinio maisto išskirtinumas yra tas, kad net ir laikydamiesi mažo kaloringumo mitybos režimo žmonės nealina savo organizmo kaip badaudami ar laikydamiesi tik vieno produkto, pavyzdžiui, grikių, daržovių, sulčių ar panašių dietų. „Nutriless“ produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maisto medžiagos, tarp kurių daug baltymų iš nemodifikuotos sojos, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Su „Nutriless“ kiekvienas valgymas suderintas taip, kad žmogus gautų subalansuotas maisto medžiagas, o ne perteklines kalorijas.

 

nutr_18

 • Populiariausi produktai svoriui mažinti Skandinavijos šalyse.
 • Subalansuota produktų sudėtis, leidžianti gerai jaustis mažinant svorį.
 • 22 išsamios studijos ir daugiau nei 25 metų patirtis.
 • Sukurta ilgametę patirtį turinčio gydytojo dietologo.
 • Tūkstančiai sėkmės istorijų, kurios nemeluoja – tai tikrai veikia!

 

nutr_21

 • Labai gerai pagal skonines savybes vertinami produktai Skandinavijos šalyse.

 

nutr_24

 • Paprasta pasigaminti.
 • Patogu vartoti ivairiose situacijose.
 • Viskas tiksliai apskaičiuota ir suderinta.
 • Formuoja naujus sveikus mitybos ipročius.

 

„Nutriless“ produktai skirstomi į dvi grupes:

 • VLCD (anglų kl. Very Low Calorie Diet –Labai mažo kaloringumo) – tai produktai, kurie gali būti vartojami kaip vienintelis visos dienos maistinių medžiagų šaltinis. Šiai grupei priskiriami vanilės ir šokolado skonio kokteiliai, vištienos ir daržovių skonio kreminės sriubos; kakavos ir avižų gėrimas bei aviečių ir avižų gėrimas; batonėlis su bolivinėmis balandomis ir riešutais bei citrininio sūrio pyrago skonio batonėlis.
 • LCD (anglų kl. Low Calorie Diet – Mažo kaloringumo) – tai puikaus skonio užkandžiai: traškūs batonėliai bei jogurto-sulčių gėrimai: miško uogų skonio ir vanilės-bananų skonio. Su kiekvienu valgymu gaunama apie 200 kcal, jais galima pakeisti vieną ar kelis valgymus per parą.

 

Kaip vartoti „Nutriless“?

„Nutriless“ VLCD ir LCD produktais galite keisti vieną ar kelis valgymus per dieną, derinant juos su įprastiniu, mažai kalorijų turinčiu maistu. Viskas priklauso nuo to, kokių tikslų siekiate!

Jeigu siekiate stipraus ir ilgalaikio efekto, visus įprastus dienos valgymus pakeiskite „Nutriless“ VLCD produktais. Moterims rekomenduojama vartoti 5, vyrams 6 „Nutriless“ VLCD produktus kas 3 valandas. Tokio mitybos plano rekomenduojama laikytis 10 dienų arba ne ilgiau kaip 3 savaites.

Jei nusprendėte svorį stabilizuoti ir kontroliuoti, „Nutriless“ VLCD ir LCD produktais galite keisti vieną ar kelis valgymus per dieną. Taip sumažinsite bendrą gaunamų per dieną kalorijų skaičių.

Daugiau informacijos, kaip vartoti, rasite čia.
Mes puikiai žinome, kad siekiant svajonių ir užsibrėžtų tikslų, reikia kantrybės ir pastangų. Todėl kurdami „Nutriless“ padarėme viską, kad Jums būtų patogu. Išbandžiusieji šiusos produktus teigia, kad vartojant tik „Nutriless“produktus nejaučia silpnumo ir alinančio alkio, o rezultatai akivaizdūs!

nutr_06

Jei „Nutriless“ produktus vartosite taip, kaip rekomenduojama gamintojo, Jums tikrai pavyks pasiekti trokštamų rezultatų!

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk