Kodėl verta rinktis „Nutriless“ produktus?

„Nutriless“ jau daugiau nei 25 metus yra pirmo pasirinkimo produktai svoriui mažinti Skandinavijos šalyse. Tai, jog šie produktai yra saugūs ir tikrai efektyviai padeda žmonėms siekti su kūno svoriu susijusių tikslų, patvirtino net 20 klinikinių tyrimų. Produktai specialiai sukurti taip, kad galėtų pakeisti visą ar dalį paros maisto raciono. Produktai yra skanūs, juos lengva paruošti, o kiekviena porcija turi tiksliai apskaičiuotą kalorijų kiekį, todėl lengva kontroliuoti bendrą kalorijų kiekį per parą. Išbandžiusieji šį metodą teigia, kad vartojant tik „Nutriless“ produktus svoriui mažinti nejaučia silpnumo ir alinančio alkio, o rezultatai akivaizdūs! Dabar ir Jūs turite galimybę išbandyti „Nutriless“ produktus.

Kur galima įsigyti „Nutriless“ produktų?

„Nutriless“ produktus gamina viena didžiausių maisto papildų gamintojų Skandinavijos šalyse – „Orkla Health“. Lietuvoje juos pristato gamintojo įsteigta įmonė – UAB „Orkla Health“. „Nutriless“  produktų įsigyti galima www.nutriless.lt svetainėje esančioje elektroninėje parduotuvėje, prekybos centruose „Rimi“ ir „Maxima“, „Eurovaistinės“ vaistinėse, www.barbora.lt.

Ar „Nutriless“ man tikrai padės sumažinti kūno svorį?

Taip, jei laikysitės gamintojo nurodytų instrukcijų, svoris mažės greitai ir efektyviai vartojant „Nutriless“ VLCD produktus. Tai įrodyta moksliškai 20 klinikinių tyrimų metu. Su kiekvienu valgymu gausite tik apie 110 kcal (moterims 5 maišeliai, vyrams 6), o tai yra tik 600 – 800 kcal per dieną! Taip organizmui sukeliamas energijos deficitas, lemiantis greitą svorio mažėjimą.

Kiek tikėtina sumažės mano svoris, jei „Nutriless“ produktus vartosiu 14 dienų?

Laikantis „Nutriless“ VLCD mitybos metodo, kai „Nutriless“ VLCD produktais pakeičiami visi dienos valgymai, prognozuojamas svorio mažėjimas yra apie 2 kg kūno masės per savaitę. Jūsų svoris tikrai sumažės, tačiau neįmanoma labai tiksliai prognozuoti kiek. Svorio netekimas yra labai individualus. Tai priklauso nuo daugelio aplinkybių, pavyzdžiui, nuo jūsų pradinio svorio, medžiagų apykaitos, fizinio krūvio ir panašiai.

Ar laikantis šios dietos nemažės mano raumenų masė?

Kai su maistu žmogus negauna būtinų medžiagų ir energijos, organizmas ima naudoti ne tik riebalinio audinio atsargas, bet ir raumenų masę. O tai nėra gerai. Valgant „Nutriless“ produktus, net ir laikantis labai mažai kalorijų turinčio „Nutriless“ VLCD mitybos metodo, organizmas gauna visas maistines medžiagas, kurias būtina gauti su maistu, o trūkstamai energijai pasigaminti naudoja riebalų, bet ne raumenų masę.

Ar vartojant „Nutriless“ produktus galiu valgyti ir įprastą maistą?

Priklausomai nuo to, kokį metodą jūs pasirinkote.

Jei pasirinkote VLCD metodą, mes garantuojame, kad jums pavyks netekti svorio. „Nutriless“ VLCD metodo metu visi įprasto maisto patiekalai yra pakeičiami „Nutriless“ produktais, kurie specialiai sukurti labai mažai kalorijų turinčiai dietai.

Jei svoriui kontroliuoti pasirinksite liberalesnį mitybos metodą, kai pakeičiami tik keli valgymai per dieną (pavyzdžiui, pusryčiai ir pietūs), kasdien galite valgyti įprastą maistą ir tik vieną kitą dienos valgymą pakeisti „Nutriless“ produktais (galite rinktis „Nutriless“ kokteilius ar sriubą, batonėlius ar jogurto-sulčių gėrimą). Šie produktai yra specialiai sukurti labai mažai ir mažai kalorijų turinčiai dietai, todėl padeda sumažinti ar išlaikyti norimą svorį. Tai padės sumažinti bendrą per parą su maistu gaunamų kalorijų kiekį. Šiuos „Nutriless“ produktus rekomenduojama derinti su kitu mažai kaloringu maistu. Kiekvienas dienos valgymas neturėtų viršyti 200–400 kcal.

Rinkitės labiausiai jums priimtiną mitybos metodą, atsižvelgdami į jūsų pačių išsikeltus tikslus.

Ar galiu derinti įvairius „Nutriless“ produktus?

Jei norite per trumpesnį laiką pasiekti pastebimų rezultatų, rinkitės „Nutriless“ VLCD metodą. Laikantis šio metodo, valgomi tik „Nutriless“ VLCD produktai – tai sriubos ir kokteiliai, kurie sukurti specialiai labai mažai kalorijų turinčiai dietai.

Jei jūsų tikslas yra ne pastebimai sumažinti kūno svorį, o jį stabilizuoti ir kontroliuoti, jūs galite derinti visus „Nutriless“  produktus (VLCD ir LCD), pakeisdami vieną kitą įprasto maisto porciją.

Būtinai sekite per dieną su maistu gaunamų kalorijų skaičių. Palyginimui: „Nutriless“ sriuboje yra 122 kcal, vaniliniame kokteilyje 118 kcal, o batonėlyje apie 228 kcal, jogurto-sulčių gėrime – 210 kcal.

„Nutriless“ suteikia galimybę pasirinkti jums labiausiai tinkantį mitybos metodą. Čia viskas tiksliai apskaičiuota ir suderinta!

Ar vartojant „Nutriless“ galiu valgyti daržovių ir vaisių?

Jei pasirinkote „Nutriless“ VLCD mitybos metodą ir norite greitai ir veiksmingai sumažinti kūno svorį, tuomet vaisių geriau nevalgyti. Vaisiuose yra cukraus, kurį organizmas lengvai pasisavina ir paverčia energija. O tai lemia mažesnius kūno riebalų nuostolius. Tačiau jūs galite valgyti mažai kalorijų turinčių daržovių, pavyzdžiui, agurkų, žiedinių kopūstų, brokolių, morkų ar grybų. Pavyzdžiui, galite valgyti „Nutriless“ vištienos skonio kreminę sriubą su brokoliais ar grybais.

Kai baigsite kūno svorį mažinančią dietą ir pereisite prie svorio palaikymo, galite įtraukti ir vaisių užkandžius. Jei „Nutriless“  produktus vartojate ne svoriui mažinti, o palaikyti, jūs galite valgyti ir vaisių, kaip valgote ir kitus užkandžius.

Ar vartojant „Nutriless“ galiu gerti kavą ir arbatą?

Taip, kavą ir arbatą gerti galite, jei jų nesaldinate cukrumi. Šiuos gėrimus galite paskaninti ir mažu šlakeliu pieno. Daug pieno turinčios kavos, pavyzdžiui, latte, vertėtų atsisakyti.

Kas atsitiks, jei valgysiu mažiau nei 5 porcijas per dieną?

Laikantis „Nutriless“ VLCD metodo ir norint greitai ir efektyviai netekti svorio, moterys turėtų valgyti nemažiau kaip penkias porcijas per dieną, o vyrai – šešias. Jei valgysite mažiau, rizikuosite, kad trūkstamai energijai kompensuoti organizmas ims naudoti raumenų, o ne riebalų masę. O tai nėra naudinga.

Ką daryti, jei jaučiu stiprų alkį dietos metu?

Stipriausiai alkis juntamas pirmosiomis dienomis. Po 3-4 dienų jis paprastai išnyksta. Jei jaučiate labai stiprų alkį, malšinkite jį gerdami vandenį ar suvalgydami morką. Jei vieną dieną suvalgysite papildomą „Nutriless“ produktą, kitą dieną pradėkite viską iš naujo. Dėl to jūsų dieta dar nebus sužlugdyta.

Ar pabaigus vartoti „Nutriless“ produktus svoris negrįš?

Dėl „Nutriless“ VLCD metodo netekote svorio, tačiau norint išlaikyti trokštamą svorį, turite pakeisti savo buvusios mitybos įpročius ir gyvenimo būdą. Pradėkite didindami suvartojamą dienos energijos kiekį po 200 kalorijų per dieną kas 2 savaites. Nepamirškite, kad Jūs vis dar turite maitintis lengvu, mažai kalorijų turinčiu maistu. Derinkite maisto produktus, valgykite nedidelėmis porcijomis kas 3 valandas 5 kartus per dieną kaip ir VLCD metodo metu. Pradėkite pakeisdami vieną iš „Nutriless“ VLCD produktų įprastu maistu, kurio energinė vertė būtų maždaug 200 kcal.

Ir toliau vartokite „Nutriless“ produktus, nes jie specialiai sukurti labai mažai ir mažai kalorijų turinčiai dietai, lengvai paruošiami ir patogūs vartoti.

Atminkite, kad po tokio labai mažo kaloringo mitybos režimo grįžus prie įprastinio maisto svorio padidėjimas maždaug 2 kg yra neišvengiamas. Tai normali organizmo reakcija. Todėl labai svarbu, kad mityba būtų subalansuota laikantis sveikos gyvensenos principų ir palaikomas nuolatinis fizinis krūvis, kurio forma Jums yra maloni ir priimtina. Reguliarus fizinis krūvis šiuo atveju labai svarbus.

Kaip žmogus jaučiasi VLCD metodo metu?

Laikydamasis „Nutriless“ VLCD metodo ir valgydamas tik „Nutriless“ kokteilius ir sriubą, per dieną žmogus gauna mažiau nei 800 kalorijų. Tai paskatina organizmą pereiti prie vadinamosios ketozės, kai energijos trūkumas kompensuojamas iš riebalinio sluoksnio atsargų. Dėl šio energijos deficito galite jausti šaltį, nuovargį, gali skaudėti galvą, mausti skrandį ar pasikeisti skonis burnoje. Tai normalu. Tai vyksta dėl energijos deficito, o ne dėl produkto.

Alkis ir nuovargis dažnai praeina po kelių dienų. Tada daugelis žmonių ima jaustis daug žvalesni, išnyksta alkio jausmas. Pabaigus vartoti „Nutriless“ VLCD produktus nemalonūs pojūčiai išnyksta.

Jaučiant galvos skausmą ar užkietėjus viduriams padeda geriamas vanduo. Jo kasdien reikia išgerti ne mažiau nei 1,5 litro. Jei pajustumėte vidurių užkietėjimą, suvalgykite pusę puodelio kvietinių sėlenų per dieną arba į „Nutriless“ kokteilius įmaišykite 1-2 šaukštus linų sėmenų ar sėlenų.

Ar visi gali vartoti „Nutriless“ produktus svoriui mažinti?

VLCD metodas gali būti taikomas normalaus kūno svorio, antsvorio turintiems ar nutukusiems žmonėms, kurie neturi jokių kitų sveikatos sutrikimų. Produktai nerekomenduojami  turintiems valgymo ar medžiagų apykaitos sutrikimų, sergantiems ligomis, kurių metu nerekomenduojama sumažinti energijos kiekio. Esant alergijai bent vienai iš produktuose esančių sudėtinių dalių, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.

Pastebėjus bet kokį organizmo būklės ir savijautos pablogėjimą, būtina nedelsiant nutraukti pasirinktą mitybos metodą ir kreiptis į gydytoją.

Nėščiosioms ir žindančioms moterims, vaikams, paaugliams, vyresniems ar sveikatos sutrikimų turintiems žmonėms produktą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju. Sergantiems diabetu ar turintiems kitų medžiagų apykaitos sutrikimų „Nutriless“ produktus vartoti tik su gydytojo rekomendacija ir priežiūra.

Ar sudėtyje yra riešutų?

„Nutriless“ VLCD produktuose – kokteiliuose ir sriubose – riešutų ar jų pėdsakų nėra. Kituose „Nutriless“ produktuose – batonėliuose ar jogurto-sulčių gėrime – gali būti riešutų ar jų pėdsakų. Ant kiekvieno produkto pakuotės yra pateikiama visa informacija apie sudedamąsias dalis. Įdėmiai perskaitykite šią informaciją, jei esate alergiškas kuriai nors medžiagai. Kilus abejonėms, prieš pradėdami vartoti, paragaukite mažą produkto kiekį.

Ar „Nutriless“ produktuose yra laktozės?

Daugumos „Nutriless“ produktų sudėtyje yra laktozės. Ant kiekvieno produkto pakuotės pateikiama išsami informacija apie sudedamąsias dalis. Jei esate alergiškas arba netoleruojate kurios nors medžiagos, perskaitykite šią informaciją ir įsitikinkite, kad sudėtyje tos medžiagos nėra.

Ar „Nutriless“ produktuose yra glitimo?

Kai kurių „Nutriless“ produktų sudėtyje yra glitimo. Jei esate alergiškas ar netoleruojate šios medžiagos, prieš pradėdami vartoti „Nutriless“ įdėmiai perskaitykite informaciją, esančią ant produktų pakuotės.

Kaip pristatomos prekės, įsigytos „Nutriless“ internetinėje parduotuvėje?

Visos mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės pristatomos per kurjerių tarnybą tiesiai vartotojui į namus pagal pateiktą vartotojo informaciją prekių pirkimo metu. Paprastai prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas. Perkantiems už daugiau nei 30 eurų pristatymas Lietuvoje yra nemokamas.

Jei dėl mūsų kaltės pristatymas galėtų vėluoti, nedelsiant apie tai Jums pranešime ir patikslinsime pristatymo laiką.

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk