Nutriless metodas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VIRŠIJUS 30 EURŲ SUMĄ
PRISTATYMAS KURJERIU PER 2-3 DARBO DIENAS
SAUGUS ATSISKAITYMAS SU PAYSERA

Naujas ir patikimas svorio mažinimo metodas jau ir Lietuvoje!

„Nutriless“ mitybos metodas skirtas žmonėms, norintiems mažinti kūno svorį ir jį kontroliuoti. Tai mitybos sistema, kurios esmė – specialiai sukurti produktai, kuriuose viskas tiksliai apskaičiuota ir suderinta. Produktai yra tikrai skanūs ir lengvai paruošiami. Jais maitinantis organizmams gauna būtinas maistines medžiagas: baltymus iš aukščiausios kokybės sojų, kuriuose gausu svarbių amino rūgščių, taip pat nepakeičiamų riebiųjų rūgščių, skaidulų, angliavandenių, daug vitaminų ir mineralinių medžiagų. Kiekvienas valgymas suderintas taip, kad gautumėte subalansuotas maistines medžiagas, bet ne perteklines kalorijas.

„Nutriless“mitybos tikslas yra ne tik pasiūlyti greitą ir efektyvų būdą svoriui sumažinti, bet ir padėti jį stabilizuoti bei kontroliuoti.

  • „Nutriless“ VLCD metodas pagrįstas tuo, kad žmogus pradeda naudoti produktus, pakeisdamas jais visus savo valgymus (moterims 5, vyrams 6 valgymus per dieną), ir tai duoda gana greitą rezultatą bei ženkliai padidina motyvaciją svorio kritimo pradžioje.
  • Vartojant kitus „Nutriless“ produktus (tiek VLCD, tiek LCD) kelis kartus per dieną (t. y. pakeičiant 1-3 įprastus valgymus), sumažinamas bendras per dieną gaunamų kalorijų kiekis, todėl svoris yra stabilizuojamas bei kontroliuojamas.

„Nutriless“ VLCD metodas gali trukti iki 3 savaičių. Vėliau tik su gydytojo rekomendacijomis. Svarbu gerti daug vandens, mažiausiai 2 l per dieną, aktyvi fizinė veikla nerekomenduojama. Visas 3 savaites rekomenduoja valgyti tik „Nutriless“ VLCD produktus (kokteilius ir sriubas). Per dieną gausite tik apie 600-700 kcal (vietoj įprastų 1800 -2300 kcal). Susidaręs kalorijų deficitas ir lems svorio mažėjimą.

Vėliau galima pradėti kombinuoti „Nutriless“ su įprastu valgiu, t. y. vienam maitinimui vartoti paprastą maistą (pusryčius, pietus arba vakarienę – ko jums labiausiai norisi), o likusius valgymus pakeisti „Nutriless“ VLCD arba LCD produktais. Dar vėliau pereinama prie įprastų 2-3 valgymų per dieną ir „Nutriless“  produktai lieka tik kaip užkandis.

Kai pereinama prie paprastų valgymų, labai svarbu, kad būtų valgoma teisingai, pagal subalansuotos mitybos principus, vartojamas teisingas maisto kiekis, jei siekama išlaikyti numestą svorį. Jei dėl kokios nors priežasties nutrauktumėte svorio mažinimo metodą, kitą dieną valgykite vien tik „Nutriless“ VLCD, o po to vėl grįžkite prie kitos dienos valgymo režimo.

Taip palaipsniui pereinama prie gerai subalansuoto maisto valgymo tinkamais kiekiais. Tai reiškia, kad  jūsų organizmas prisitaiko prie naujų sąlygų ir taip sumažinama rizika patirti taip nepageidaujamą Jo-Jo efektą.

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk