Skandinavijos šalių vertybės

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VIRŠIJUS 30 EURŲ SUMĄ
PRISTATYMAS KURJERIU PER 2-3 DARBO DIENAS
SAUGUS ATSISKAITYMAS SU PAYSERA

Nutriless – Nr. 1 Skandinavijos šalyse! Scandic 3

Sakydami tai esame užtikrinti – jau 25-erius metus Skandinavijos šalyse Nutriless yra populiariausias ir labiausiai vartotojų vertinamas prekės ženklas svoriui mažinti ir kontroliuoti.Tai, kad Nutriless VLCD metodas veikia efektyviai, patvirtino net 20 mokslinių tyrimų. Tačiau bene didžiausias įvertinimas – 25-erius metus besitęsiantis žmonių pasitikėjimas ir pateisinti lūkesčiai. Būtent tiek laiko Nutriless Skandinavijoje (žinomi Nutrilett pavadinimu) yra perkamiausi produktai svoriui kontroliuoti. Jie jau padėjo milijonams žmonių pasiekti savo tikslų, susijusių su kūno svoriu. Padės ir Jums!

Laikas išbandyti juos ir Lietuvoje!

Lars H Hoie billede
  • 1989 m. išrado norvegų gydytojas, mokslų daktaras Lars H.Høie, dirbdamas su pacientais, kuriems pasireiškė metabolinio sindromo susirgimai širdies ir kraujagyslių ligomis. Ieškojo būdo, kaip padėti ligoniams saugiai atsikratyti sveikatai neigiamos įtakos turinčio antsvorio.
  • Lars H.Høie tyrė ir analizavo, kaip sojoje esantys komponentai gali sumažinti metabolinio sindromo sukeliamus padarinius. Atrado, jog iš aukščiausios kokybės nemodifikuotų sojų baltymų paruošti mažo kaloringumo milteliai yra efektyvus maistas kūno svoriui mažinti.

Tolimesnių tyrimų pasekoje buvo sukurti Nutrilett produktai ir išrastas naujas ir efektyvus labai mažo kaloringumo mitybos metodas VLCD (angl. Very Low Calorie Diet). 

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk