VLCD (Very Low Calory Diet)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS VIRŠIJUS 30 EURŲ SUMĄ
PRISTATYMAS KURJERIU PER 2-3 DARBO DIENAS
SAUGUS ATSISKAITYMAS SU PAYSERA

„Nutriless“ labai mažo kaloringumo mitybos metodas VLCD (angl. Very Low Calorie Diet) – tai specialiai sukurti produktai labai mažai kalorijų turinčiai dietai, kurie padeda sumažinti kūno svorį ir jį kontroliuoti.

„Nutriless“ labai mažo kaloringumo produktų asortimentas (anglų kl. VLCD):

  • vanilės skonio kokteilis (117 kcal);
  • šokolado skonio kokteilis (122 kcal);
  • vištienos skonio kreminė sriuba (120 kcal);
  • daržovių skonio kreminė sriuba (120 kcal);
  • kakavos skonio avižų gėrimas (156 kcal);
  • aviečių skonio avižų gėrimas (156 kcal).

„Nutriless“ VLCD produktai gali būti vartojami kaip:

  • vienintelis paros maistinių medžiagų šaltinis;
  • kelių įprastų maisto patiekalų pakaitalas per dieną.

Pasirinkus labai mažo kaloringumo mitybos metodą ir visas įprasto maisto porcijas pakeitus „Nutriless“ VLCD produktais, su kiekvienu valgymu organizmas gauna apie 120 kcal. Naudojant „Nutriless“ VLCD kokteilį, sriubą ar avižų gėrimus kaip viso paros raciono mitybos pakaitalus, moterims rekomenduojama 5 valgymai per dieną (apie 600 kcal), o vyrams – 6 valgymai (apie 720 kcal) kas 3 valandas. Taip per dieną žmogus gauna tik 600-800 kcal vietoj įprastų 2000-2500 kcal! Organizmui sukeliamas energijos deficitas, kuris ir lemia greitą svorio mažėjimą.

Rekomenduojama valgyti 5 kartus per dieną (vyrams 6 kartus) po vieną „Nutriless“ VLCD produktą kas 3 valandas.

Dėl labai mažo per parą gaunamo kalorijų kiekio VLCD metodą būtų galima pavadinti itin griežtu ir labai ribojančiu. Tačiau būtent dėl organizmui sukelto energijos deficito ir galima pasiekti norimų rezultatų.

Be gydytojo konsultacijos, VLCD metodą nerekomenduojama taikyti ilgiau kaip 3 savaites. Taip pat svarbu gerti daug gryno vandens (ne mažiau kaip 2 litrus per parą) ar kitų mažo kaloringumo skysčių.

Fizinė veikla

Žinoma, siekiant trokštamo svorio sumažėjimo, labai svarbu ir fizinė veikla. Tačiau 3 savaites laikantis „Nutriless“ VLCD metodo labai aktyvi fizinė veikla nerekomenduojama. Rinkitės pasivaikščiojimą gryname ore, važinėjimą dviračiu, plaukimą ar šiaurietišką ėjimą. Didelių pastangų nereikalaujanti fizinė veikla papildomai tirpdys nereikalingus kilogramus, padės atsipalaiduoti ir suteiks jėgų.

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk