Gintarė (24 m.) – buvusi bėgikė. Įprastai ji sverdavo 61 ar 63 kilogramus, tačiau baigusi aktyvią sportinę karjerą sulėtino ir gyvenimo tempą. Rezultatas – po pusantrų metų jos svarstyklės rodė 70 kilogramų.

Gintare

„Niekada tiek nesvėriau, todėl supratau, kad reikia susiimti. Išgirdau apie „Nutriless“ produktus ir nusprendžiau pabandyti. Prieš tai buvau bandžiusi kito prekės ženklo produktus – vanilės ir šokolado skonio kokteilius, tačiau juos gerti man buvo kančia. O vartojant „Nutriless“ labai patiko tiek kokteilių, tiek kreminės vištienos sriubos skonis“, – pasakoja mergina.

Lieknėti pagal „Nutriless“ metodą Gintarė pradėjo iš karto po naujųjų metų. 14 dienų ji vartojo tik „Nutriless“ vanilės ir šokolado skonio kokteilius, kreminę vištienos sriubą bei gėrė daug vandens ir kartais pasimėgaudavo žaliąja arbata.

„Kol laikiausi „Nutriless“ mitybos režimo, dėvėjau tuos pačius drabužius, todėl kai po dviejų savaičių pasimatavau senus džinsus, labai apsidžiaugiau. Niekur nebeveržė, o sagą užsisegiau be jokių pastangų“, – džiaugėsi Gintarė.

Po 14 dienų merginos svarstyklės rodė jai įprastus 63 kilogramus. Dabar Gintarė vėl yra patenkinta savo išvaizda, tačiau ji ir toliau vartoja „Nutriless“ produktus. Jais mergina kartais pakeičia vieną ar kelis valgymus per dieną. Kai nebėra tokia fiziškai aktyvi kaip seniau, jai tai yra puikus būdas išlaikyti kūno svorį stabilų.

„Man buvo labai keista, kad kol laikiausi „Nutriless“ mitybos režimo, jaučiausi labai gerai, nebuvo jokio silpnumo ar aklio priepuolių. Aplinkiniai netruko pastebėti pokyčius – vietoje putlių žandukų išryškėjo skruostikauliai. Šį lieknėjimo metodą rekomenduoju ir savo draugėms, nes pati išbandžiau ir žinau, kad veikia“, – šypsosi Gintarė.

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser