Svorio mažinimas reikalauja pasiruošimo ir stiprios motyvacijos. Išsikelkite konkrečius ir aiškius tikslus. Labai svarbu žinoti, kad kartais gali būti sunku nugalėti su maistu susijusias pagundas. Atsilaikyti bus lengviau, jei rasite bendraminčių. Susiraskite draugą ar draugę, kurie taip pat būtų motyvuoti siekti panašių tikslų. Tarpusavio palaikymas ir supratimas sustiprins Jūsų valią!

Pasirinkite mitybos metodą, kuris jums priimtiniausias ir labiausiai atitinka išsikeltus tikslus.

lentele 2

Labai kruopščiai suplanuokite pradžią. Peržiūrėkite, ar artimiausiu metu nesate suplanavę svarbių kelionių, švenčių ar kitų susibūrimų, kuriuose būtų ne itin sveikų, bet viliojančių ir kaloringų skanėstų.

Atsakykite sau į klausimus:

  • kodėl aš noriu numesti svorio? 
  • kaip man tai svarbu?

Jei jūsų motyvacija yra stipri ir jūs pasirengę padaryti viską, ko reikia savo tikslui pasiekti – tai geras metas pradėti VLCD metodą. Prieš tai patartina pasikonsultuoti su dietologu ir pasidomėti sveika mityba. Įspėjame, kad pirmajame etape svoris mažėja gana greitai, tačiau vėliau mažėjimas sulėtėja ar net visai sustoja. Tai normali organizmo reakcija. Būkite tam pasirengę ir nepasiduokite pagundoms viską mesti. Kūno svorio mažinimas reikalauja laiko, kantrybės ir valios. Ieškokite draugų ar artimųjų palaikymo. Pastebėję rezultatus jūs tikrai pajusite pasididžiavimą ir pasitikėjimą savimi. Sėkmės!

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk