„Mes tikim – tu gali!“ – sakome pirmajai naujo „Nutriless“ lieknėjimo projekto dalyvei Tatjanai Burkienei. 34-ąjį gimtadienį ką tik atšventusi moteris drąsiai priėmė 21 dienos projekto iššūkį ir jau stojo prie išbandymų starto.

Projekto „Mes tikim – tu gali!“ tikslas – padėti dalyviams išmintingai, be streso ir organizmo alinimo atsikratyti antsvorio. Kiekvienas dalyvis po tris savaites lieknės pagal „Nutriless“ planą.

„Man tikrai pasiseks“

167 cm ūgio lentvariškė projekto pradžioje svėrė per 88 kilogramus. Kazino kasos operacijų specialiste dirbanti Tatjana yra svėrusi ir per šimtą kilogramų. „Nors niekas netikėjo, kad tiek sveriu, bet man estetinis vaizdas veidrodyje tikrai nepatiko, – nenoriai didžiausią gyvenime turėtą svorį prisimena jauna moteris. – Man vis sunkiau darėsi eiti, lipti laiptais“. Tuomet per metus jai pavyko susigrąžinti 78 kg svorį vien savarankiškai pakoregavus mitybą ir lankantis sporto klube. Net kai prieš ketverius metus besilaukdama dukters Tatjana priaugo 12 kilogramų, po gimdymo be problemų jų atsikratė.

„O po to kažkaip atsipalaidavau, pradėjau valgyti daugiau saldumynų, svoris vis augo, kol pasiekė dabartinius 88 kilogramus, – kada ir kaip prarado sveikos mitybos bei sporto įgūdžius, o drauge ir patinkančias kūno formas, Tatjanai šiandien sunku ir pasakyti. – Juokauju, kad aš vos pagalvoju apie bandelę, ir svoris jau auga“. Ji pastebi ir vėl pradėjusi prasčiau miegoti, greičiau pavargsta, natūralu, kad ir mažiau darbų nudirba.

Pirmoji projekto dalyvė džiaugiasi, kad siekį susigrąžinti dailesnes kūno formas labai palaiko ir jos sutuoktinis. Tatjanos vyras mėgsta saldumynus, miltinius patiekalus, tačiau jau susitaikė, kad žmona blynais nebelepins: „Iki šiol kepu blynus vyrui ir pati valgau. Jau perspėjau, kad nepyktų, o panorėjęs, keptųsi pats“.

Nuo pat pirmojo susitikimo Tatjana pakeri optimizmu ir ryžtu dalyvauti projekte. Vis spaudžiama prisipažinti turinti nors nedidelę baimę dėl artėjančių išbandymų tvirtai atsako: „Nieko nebijau. Man tikrai pasiseks“. Juolab, kad Tatjanos svajonė tikrai nepanaši į utopiją – ji norėtų vėl sverti 78 kilogramus, jei pavyktų sulieknėti iki 70 kilogramų, manytų įvykdžiusi programą maksimum.

Tikslo link – su palaikymo komanda

Kelionėje tikslo link projekto dalyviams talkins gydytoja dietologė doc. Edita Gavelienė, sveikos gyvensenos ir mitybos specialistas Artūras Sujeta, žurnalistė, knygos „Maži įpročiai – dideli pokyčiai“ autorė Lavija Šurnaitė, sporto ir laisvalaikio klubo šeimai sporto vadovas ir asmeninis treneris Andrius Česnauskas bei stilistė Agnė Gilytė.

Pirmąsias 10 dienų lieknėjantys projekto dalyviai valgys vien tik specialius „Nutriless“ produktus. Jie sukurti taip, kad galėtų pakeisti visą maisto racioną. Projekto dalyviai įprastus pusryčius, pietus ir vakarienę pakeis specialiais „Nutriless“ šokolado bei vanilės skonio kokteiliais ir kremine vištienos bei daržovių sriuba. Jie taip pat gers daug skysčių ir kasdien užsiims fizine veikla. Tiesa, laikantis „Nutriless“ plano, sportas ar mankštos turi būti labai mažo intensyvumo.

Likusį projekto laiką, 11 dienų, dalyviai maitinsis pagal mitybos specialisto sudarytą planą, taip pat ir toliau vartos „Nutriless“ produktus. Tuo laikotarpiu jie padidins ir fizinio aktyvumo krūvį.

 

„Nutriless“ – efektyviam lieknėjimui

„Nutriless“ lieknėjimo metodas unikalus tuo, kad vartojant specialius produktus svoriui mažinti bei kontroliuoti, organizmas nealinamas, taip pat lieknėjantis žmogus gauna visą jo organizmui reikalingų naudingų medžiagų kiekį. „Nutriless“ produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, tarp kurių yra daug baltymų, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Vadinasi, lieknėjantis žmogus gauna visas subalansuotas medžiagas, bet ne perteklines kalorijas.

Lieknėjimo projektas „Mes tikim – tu gali!“ jau prasidėjo. Pasiruoškite lieknėti kartu!

img img img img img
How to enable JavaScript in your browser
+

PUIKI NAUJIENA!

JŪSŲ PATOGUMUI – MŪSŲ EL. PARDUOTUVĖJE DAR DAUGIAU GAMINTOJO PRODUKTŲ!

DOVANOJAME 15 % NUOLAIDĄ PIRMAM APSIPIRKIMUI SU KODU CARESHOP!

Apsilankyk